Karlstad 6-timmars
28 januari 2017
Våxnäshallen Karlstad
Tävlingsledare: Johan Engberg

Tider för marathonpasseringar och sträcka för varje timme längre ned på sidan
Samtliga varvtider

Herrar

PlatsStartnr.NamnKlubbFöddVarvDistans
173André RangelindIF Göta Karlstad199142582 333
232Kristian NiemiKarlstad198135568 826
324Daniel JohanssonLK Gränslöst198535067 827
434Gustaf SjösvärdHemlingby LK34967 572
551Robin BlomI2IF Triathlon199033965 736
662Dan FallquistCadden AB197133464 821
723Rikard EdgrenRosenfot197232863 610
852Jonas HarjulaI2IF Triathlon198832562 967
957Jimmy SandstenMerrell197531961 781
1035Jonas WincentIFK Sala197031560 995
1138Per StuvemarkIFK Sala197030759 526
1263Björn LindSkattkärrs SOK197730358 777
1312Patrik JarnstamI2 IF Triathlon198029857 711
1449Bengt LindgrenVallentuna FK194729457 032
1537Jakob ForsTrafikverket Fritidsförening Västerås197428855 773
163Jörgen NilssonVi som Springer195027653 479
1720Michael BelsingFlawd198327352 918
189Peter LembkeTeam Fakta197126651 508
1942Roger JarlHåfreströms IF196626651 494
2027Kristian WaalenSpiridon LLL194926250 784
2145Georgios LazarisKarlstad198326150 531
2248Johan EkströmLångviks löparsällskap197325950 223
2353Leganger ErlendThe Silent Norwegian196325950 138
244Sigvard KoplimäeVattudalens LDK195025850 021
2568Mikael BergqvistIK Granit197624447 232
2633Per-Eric HaraldssonI2IF Triathlon195724046 501
2730Jonas AlpstenSISU Forshaga195824046 457
2856Peter SvenssonIFK Skövde195723946 283
2936Johan NorenfalkOrtus friskvård & massage197623745 999
307Owe GustavssonApladalens LK195623645 805
3144Magnus HellsingSågartorpet Punks Kristinehamn196423345 101
3258Anders ThorénIF Göta Karlstad21842 195
3219Lennart SkoogStenungsunds OK194621842 195
3422Stig SöderströmKvarnsvedens FIK194321441 484
3525Håkan ZehlerBrudpiga RK197318936 577
3650Niklas GunneIFK Mora FIK199218736 190
3731Ståle Wenstad AasHytteplan Sport1974479 069


Damer

PlatsStartnr.NamnKlubbFöddVarvDistans
113Victoria BorgTeam ultrasweden LK198036370 323
246Antje TorstenssonKFUM Örebro Friidrott197534466 658
360Gunilla AxelssonBorlänge LK198833965 716
464Nina EibringKristinehamn Multisport197232362 655
565Birgit D. BrandnerStockholm197330959 944
666Bibbi LindSolvikingarna Göteborg194430158 323
769Camilla RosellFarsta197528855 782
815Linda NilssonKarlstad197528054 277
967Pernilla OttoOptimal massage och motion196927352 941
1010Karin StridChristinehamns Häst & Ponnyklubb195826852 003
1111Kristina SörensenTeam Fakta196026150 541
1216Marie BlomméIF Linnéa196725048 569
1354Camilla LundbergSOK Knallen197325048 428
1429Birgitta Almström AlpstenSISU Forshaga195624748 001
1547Hannah WallmanLångviks löparsällskap197523445 417
1655Cecilia JertbornSOK Knallen196323445 359
1726Frida BöhmVårgårda198121842 215
1814Pia BrinkKlockrike197021842 195
198Emma HolmbroStockholm Gerillalöpare197720740 064
201Birgitta ErikssonIF Hammaren195119437 671
216Jennifer JohanssonTeam Nordic Trail199316932 705
222Annica JohanssonTeam Nordic Trail197311221 663

Marathonpassering

Herrar

PlatsStartnrNamnKlubbFöddTid
173André RangelindIF Göta Karlstad199102:55:52
224Daniel JohanssonLK Gränslöst198503:24:53
351Robin BlomI2IF Triathlon199003:29:25
432Kristian NiemiKarlstad198103:34:33
557Jimmy SandstenMerrell197503:37:52
634Gustaf SjösvärdHemlingby LK03:40:33
723Rikard EdgrenRosenfot197203:44:31
862Dan FallquistCadden AB197103:47:20
935Jonas WincentIFK Sala197003:54:55
1012Patrik JarnstamI2 IF Triathlon198003:56:51
1152Jonas HarjulaI2IF Triathlon198804:01:49
1238Per StuvemarkIFK Sala197004:06:31
1358Anders ThorénIF Göta Karlstad04:06:49
1468Mikael BergqvistIK Granit197604:08:19
1544Magnus HellsingSågartorpet Punks Kristinehamn196404:11:33
1649Bengt LindgrenVallentuna FK194704:13:37
1763Björn LindSkattkärrs SOK197704:15:01
1837Jakob ForsTrafikverket Fritidsförening Västerås197404:24:28
1953Leganger ErlendThe Silent Norwegian196304:31:14
2042Roger JarlHåfreströms IF196604:32:30
213Jörgen NilssonVi som Springer195004:37:15
2220Michael BelsingFlawd198304:47:26
239Peter LembkeTeam Fakta197104:52:42
2427Kristian WaalenSpiridon LLL194904:53:18
2556Peter SvenssonIFK Skövde195704:54:15
2619Lennart SkoogStenungsunds OK194604:55:59
2745Georgios LazarisKarlstad198304:57:00
2848Johan EkströmLångviks löparsällskap197304:57:17
294Sigvard KoplimäeVattudalens LDK195004:59:44
3030Jonas AlpstenSISU Forshaga195805:08:11
3133Per-Eric HaraldssonI2IF Triathlon195705:24:21
327Owe GustavssonApladalens LK195605:26:34
3336Johan NorenfalkOrtus friskvård & massage197605:34:25

Damer

PlatsStartnrNamnKlubbFöddTid
146Antje TorstenssonKFUM Örebro Friidrott197503:26:51
213Victoria BorgTeam ultrasweden LK198003:31:53
360Gunilla AxelssonBorlänge LK198803:43:16
464Nina EibringKristinehamn Multisport197203:51:44
565Birgit D. BrandnerStockholm197303:59:59
666Bibbi LindSolvikingarna Göteborg194404:04:07
769Camilla RosellFarsta197504:19:51
815Linda NilssonKarlstad197504:30:25
910Karin StridChristinehamns Häst & Ponnyklubb195804:37:07
1067Pernilla OttoOptimal massage och motion196904:43:07
1111Kristina SörensenTeam Fakta196005:02:36
1214Pia BrinkKlockrike197005:04:54
1329Birgitta Almström AlpstenSISU Forshaga195605:09:39
1416Marie BlomméIF Linnéa196705:14:17
1554Camilla LundbergSOK Knallen197305:15:38
1655Cecilia JertbornSOK Knallen196305:21:18
1747Hannah WallmanLångviks löparsällskap197505:26:02
1826Frida BöhmVårgårda198105:59:03


Sträcka per timme i bokstavsordning


Ståle Wenstad Aas, Hytteplan Sport
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 0699 0696:376:3731
2 h9 069013:1437
3 h9 069019:5137
4 h9 069026:2837
5 h9 069033:0537
6 h9 069039:4237

Birgitta Almström Alpsten, SISU Forshaga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 6509 6506:136:1311
2 h18 7559 1056:246:3511
3 h26 8918 1366:427:2214
4 h34 0597 1687:038:2214
5 h40 8396 7807:218:5113
6 h48 0017 1627:308:2314

Jonas Alpsten, SISU Forshaga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 4569 4566:216:2124
2 h18 7559 2996:246:2725
3 h27 2798 5246:367:0228
4 h34 0596 7807:038:5132
5 h41 2267 1677:178:2230
6 h46 4575 2317:4511:2827

Gunilla Axelsson, Borlänge LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 58711 5875:115:113
2 h23 01711 4305:135:153
3 h34 05911 0425:175:263
4 h45 29511 2365:185:203
5 h55 1749 8795:266:043
6 h65 71610 5425:295:413

Michael Belsing, Flawd
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 2639 2636:296:2929
2 h18 7559 4926:246:1926
3 h27 4728 7176:336:5327
4 h35 8028 3306:427:1226
5 h43 5517 7496:537:4521
6 h52 9189 3676:486:2417

Mikael Bergqvist, IK Granit
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 81210 8125:335:3313
2 h21 27310 4615:385:4415
3 h31 34710 0745:455:5716
4 h40 8399 4925:536:1915
5 h47 2326 3936:219:2315
6 h47 23207:3725

Robin Blom, I2IF Triathlon
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h12 94312 9434:384:384
2 h25 53512 5924:424:463
3 h37 15811 6234:515:103
4 h46 6519 4935:096:194
5 h55 7559 1045:236:355
6 h65 7369 9815:296:015

Marie Blommé, IF Linnéa
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 4569 4566:216:2114
2 h17 9808 5246:407:0216
3 h26 5048 5246:477:0215
4 h32 8966 3927:189:2316
5 h40 2587 3627:278:0915
6 h48 5698 3117:257:1312

Victoria Borg, Team ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h12 36212 3624:514:511
2 h24 37312 0114:555:002
3 h35 99611 6235:005:102
4 h47 81311 8175:015:052
5 h59 04911 2365:055:201
6 h70 32311 2745:075:191

Birgit D. Brandner, Stockholm
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 20011 2005:215:215
2 h22 04810 8485:275:325
3 h32 31510 2675:345:515
4 h42 1959 8805:416:045
5 h51 3009 1055:516:355
6 h59 9448 6446:006:565

Pia Brink, Klockrike
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 6509 6506:136:1310
2 h18 7559 1056:246:3512
3 h27 4728 7176:336:5311
4 h34 8347 3626:538:0913
5 h41 6146 7807:138:5112
6 h42 1955818:32103:1618

Frida Böhm, Vårgårda
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h8 4888 4887:047:0419
2 h15 8497 3617:348:0919
3 h22 2426 3938:069:2319
4 h28 6356 3938:239:2319
5 h34 8346 1998:379:4119
6 h42 2157 3818:328:0817

Rikard Edgren, Rosenfot
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 97511 9755:015:016
2 h23 98512 0105:005:006
3 h35 41511 4305:055:157
4 h44 3268 9115:256:448
5 h53 4319 1055:376:357
6 h63 61010 1795:405:547

Nina Eibring, Kristinehamn Multisport
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 20011 2005:215:214
2 h22 43611 2365:215:204
3 h33 28410 8485:245:324
4 h43 55110 2675:315:514
5 h53 0439 4925:396:194
6 h62 6559 6125:456:154

Johan Ekström, Långviks löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 8449 8446:066:0621
2 h19 5309 6866:096:1221
3 h28 4418 9116:206:4422
4 h35 8027 3616:428:0925
5 h42 5826 7807:038:5124
6 h50 2237 6417:107:5122

Birgitta Eriksson, IF Hammaren
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h7 3257 3258:118:1121
2 h13 9126 5878:389:0721
3 h20 4986 5868:479:0721
4 h26 8916 3938:559:2320
5 h32 3155 4249:1711:0420
6 h37 6715 3569:3311:1220

Leganger Erlend, The Silent Norwegian
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 4569 4566:216:2127
2 h18 7559 2996:246:2728
3 h28 0539 2986:256:2723
4 h37 1589 1056:286:3520
5 h44 7137 5556:437:5720
6 h50 1385 4257:1111:0423

Dan Fallquist, Cadden AB
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 58711 5875:115:118
2 h23 01711 4305:135:158
3 h34 05911 0425:175:269
4 h44 52010 4615:235:447
5 h54 59310 0735:305:576
6 h64 82110 2285:335:526

Jakob Fors, Trafikverket Fritidsförening Västerås
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 23110 2315:525:5218
2 h20 30510 0745:555:5719
3 h29 2168 9116:106:4419
4 h38 7089 4926:126:1918
5 h47 2328 5246:217:0216
6 h55 7738 5416:277:0115

Niklas Gunne, IFK Mora FIK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h13 52413 5244:264:262
2 h26 31012 7864:344:422
3 h36 1909 8804:586:045
4 h36 19006:3822
5 h36 19008:1735
6 h36 19009:5736

Owe Gustavsson, Apladalens LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 0699 0696:376:3732
2 h17 5938 5246:497:0231
3 h24 9547 3617:138:0934
4 h31 7346 7807:348:5135
5 h38 7086 9747:458:3632
6 h45 8057 0977:528:2730

Per-Eric Haraldsson, I2IF Triathlon
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 8449 8446:066:0620
2 h19 1429 2986:166:2723
3 h26 8917 7496:427:4530
4 h33 2846 3937:139:2333
5 h39 0955 8117:4010:2031
6 h46 5017 4067:458:0626

Jonas Harjula, I2IF Triathlon
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 81210 8125:335:3312
2 h21 66110 8495:325:3213
3 h31 92810 2675:385:5113
4 h42 00110 0735:435:5711
5 h52 26810 2675:445:519
6 h62 96710 6995:435:368

Magnus Hellsing, Sågartorpet Punks Kristinehamn
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 61910 6195:395:3916
2 h21 27310 6545:385:3816
3 h31 54010 2675:425:5115
4 h40 4528 9125:566:4416
5 h45 1014 6496:3912:5418
6 h45 10107:5931

Emma Holmbro, Stockholm Gerillalöpare
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 6509 6506:136:1312
2 h18 9499 2996:206:2710
3 h28 0539 1046:256:3510
4 h35 9967 9436:407:3310
5 h40 0644 0687:2914:4516
6 h40 06408:5919

Roger Jarl, Håfreströms IF
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 03710 0375:595:5919
2 h19 7239 6866:056:1220
3 h29 2169 4936:106:1920
4 h37 7398 5236:227:0219
5 h44 9077 1686:418:2219
6 h51 4946 5876:599:0719

Patrik Jarnstam, I2 IF Triathlon
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 39411 3945:165:1610
2 h22 62911 2355:185:2010
3 h33 47810 8495:235:3210
4 h42 7769 2985:376:2710
5 h50 3317 5555:587:5712
6 h57 7117 3806:148:0813

Cecilia Jertborn, SOK Knallen
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 6509 6506:136:1313
2 h17 9808 3306:407:1215
3 h25 5357 5557:037:5716
4 h32 5096 9747:238:3618
5 h39 6777 1687:348:2218
6 h45 3595 6827:5610:3416

Annica Johansson, Team Nordic Trail
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h5 1945 19411:3311:3322
2 h9 8444 65012:1112:5422
3 h13 5243 68013:1916:1822
4 h16 4302 90614:3620:3922
5 h19 1422 71215:4022:0722
6 h21 6632 52116:3723:4822

Daniel Johansson, LK Gränslöst
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h12 94312 9434:384:383
2 h25 53512 5924:424:464
3 h37 54612 0114:485:002
4 h47 2329 6865:056:122
5 h57 30510 0735:145:573
6 h67 82710 5225:185:423

Jennifer Johansson, Team Nordic Trail
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h7 3257 3258:118:1120
2 h14 6877 3628:108:0920
3 h21 2736 5868:289:0720
4 h26 5045 2319:0311:2821
5 h30 3783 8749:5315:2921
6 h32 7052 32711:0025:4721

Sigvard Koplimäe, Vattudalens LDK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h8 4888 4887:047:0436
2 h17 3998 9116:546:4434
3 h25 9238 5246:577:0233
4 h34 2528 3297:007:1231
5 h42 1957 9437:077:3329
6 h50 0217 8267:127:4024

Georgios Lazaris, Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 6509 6506:136:1323
2 h18 9499 2996:206:2724
3 h26 8917 9426:427:3329
4 h35 0278 1366:517:2228
5 h42 3897 3627:058:0926
6 h50 5318 1427:077:2221

Peter Lembke, Team Fakta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 4569 4566:216:2126
2 h18 1748 7186:366:5330
3 h27 6669 4926:306:1926
4 h35 8028 1366:427:2227
5 h43 3577 5556:557:5722
6 h51 5088 1516:597:2218

Bibbi Lind, Solvikingarna Göteborg
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 81210 8125:335:336
2 h21 66110 8495:325:326
3 h31 73410 0735:405:576
4 h41 4209 6865:486:126
5 h49 3637 9436:057:336
6 h58 3238 9606:106:426

Björn Lind, Skattkärrs SOK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 4569 4566:216:2125
2 h22 04812 5925:274:4612
3 h31 7349 6865:406:1214
4 h41 2269 4925:496:1913
5 h49 1697 9436:067:3313
6 h58 7779 6086:076:1512

Bengt Lindgren, Vallentuna FK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 61910 6195:395:3917
2 h20 88610 2675:455:5118
3 h30 7669 8805:516:0418
4 h40 0649 2985:596:2717
5 h48 2008 1366:137:2214
6 h57 0328 8326:196:4814

Camilla Lundberg, SOK Knallen
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h8 6818 6816:556:5518
2 h17 0118 3307:037:1218
3 h25 1488 1377:097:2217
4 h33 0907 9427:157:3315
5 h40 6457 5557:237:5714
6 h48 4287 7837:267:4313

Kristian Niemi, Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 97511 9755:015:017
2 h23 79211 8175:035:057
3 h35 41511 6235:055:106
4 h47 23211 8175:055:053
5 h58 27411 0425:095:262
6 h68 82610 5525:145:412

Jörgen Nilsson, Vi som Springer
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 2639 2636:296:2930
2 h18 7559 4926:246:1927
3 h27 6668 9116:306:4425
4 h36 7719 1056:326:3521
5 h45 2958 5246:377:0217
6 h53 4798 1846:447:2016

Linda Nilsson, Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 61910 6195:395:397
2 h20 69210 0735:485:578
3 h29 9919 2996:006:278
4 h38 1278 1366:187:228
5 h46 2638 1366:297:228
6 h54 2778 0146:387:298

Johan Norenfalk, Ortus friskvård & massage
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h8 6818 6816:556:5535
2 h17 0118 3307:037:1235
3 h24 9547 9437:137:3335
4 h31 9286 9747:318:3634
5 h38 3216 3937:509:2333
6 h45 9997 6787:507:4929

Pernilla Otto, Optimal massage och motion
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 2639 2636:296:2917
2 h18 1748 9116:366:4414
3 h27 2799 1056:366:3512
4 h35 8028 5236:427:0211
5 h44 3268 5246:467:0210
6 h52 9418 6156:486:589

André Rangelind, IF Göta Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h14 49314 4934:084:081
2 h29 02214 5294:084:081
3 h43 16414 1424:104:151
4 h56 14312 9794:164:371
5 h68 73512 5924:224:461
6 h82 33313 5984:224:251

Camilla Rosell, Farsta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 61910 6195:395:398
2 h21 27310 6545:385:387
3 h30 9599 6865:496:127
4 h39 2898 3306:077:127
5 h47 6198 3306:187:127
6 h55 7828 1636:277:217

Jimmy Sandsten, Merrell
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h12 36212 3624:514:515
2 h24 95412 5924:494:465
3 h36 57711 6234:555:104
4 h45 6829 1055:156:356
5 h53 0437 3615:398:098
6 h61 7818 7385:506:529

Gustaf Sjösvärd, Hemlingby LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 39411 3945:165:169
2 h23 01711 6235:135:109
3 h34 64011 6235:125:108
4 h45 87611 2365:145:205
5 h56 53010 6545:185:384
6 h67 57211 0425:205:264

Lennart Skoog, Stenungsunds OK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h8 8758 8756:466:4634
2 h17 5938 7186:496:5332
3 h26 6979 1046:456:3531
4 h34 6407 9436:567:3330
5 h42 1957 5557:077:5728
6 h42 19508:3233

Karin Strid, Christinehamns Häst & Ponnyklubb
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 8449 8446:066:069
2 h19 7239 8796:056:049
3 h29 4099 6866:076:129
4 h37 3527 9436:267:339
5 h44 5207 1686:448:229
6 h52 0037 4836:558:0110

Per Stuvemark, IFK Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 61910 6195:395:3914
2 h21 08010 4615:425:4417
3 h31 15310 0735:475:5717
4 h41 22610 0735:495:5714
5 h50 5259 2995:566:2711
6 h59 5269 0016:036:4011

Peter Svensson, IFK Skövde
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 8449 8446:066:0622
2 h19 5309 6866:096:1222
3 h29 0229 4926:126:1921
4 h36 1907 1686:388:2223
5 h42 3896 1997:059:4125
6 h46 2833 8947:4715:2428

Stig Söderström, Kvarnsvedens FIK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h7 3257 3258:118:1137
2 h14 2996 9748:248:3636
3 h21 2736 9748:288:3636
4 h28 2476 9748:308:3636
5 h34 8346 5878:379:0736
6 h41 4846 6508:419:0134

Kristina Sörensen, Team Fakta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 2639 2636:296:2916
2 h18 1748 9116:366:4413
3 h27 2799 1056:366:3513
4 h35 0277 7486:517:4512
5 h41 8086 7817:118:5111
6 h50 5418 7337:076:5211

Anders Thorén, IF Göta Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h10 61910 6195:395:3915
2 h21 46710 8485:355:3214
3 h31 92810 4615:385:4412
4 h41 2269 2985:496:2712
5 h42 1959697:0761:5527
6 h42 19508:3232

Antje Torstensson, KFUM Örebro Friidrott
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h12 16812 1684:564:562
2 h24 56612 3984:534:501
3 h36 96512 3994:524:501
4 h48 39411 4294:585:151
5 h57 3058 9115:146:442
6 h66 6589 3535:246:252

Kristian Waalen, Spiridon LLL
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 0699 0696:376:3733
2 h17 3998 3306:547:1233
3 h26 1168 7176:546:5332
4 h34 8348 7186:536:5329
5 h42 7767 9427:017:3323
6 h50 7848 0087:057:3020

Hannah Wallman, Långviks löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 2639 2636:296:2915
2 h17 5938 3306:497:1217
3 h24 9547 3617:138:0918
4 h32 8967 9427:187:3317
5 h40 0647 1687:298:2217
6 h45 4175 3537:5611:1315

Jonas Wincent, IFK Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h11 20011 2005:215:2111
2 h22 24211 0425:245:2611
3 h33 09010 8485:265:3211
4 h42 9709 8805:356:049
5 h51 8818 9115:476:4410
6 h60 9959 1145:546:3510

Håkan Zehler, Brudpiga RK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlacering
1 h9 4569 4566:216:2128
2 h18 5619 1056:286:3529
3 h27 8609 2996:286:2724
4 h35 9968 1366:407:2224
5 h36 5775818:12103:1634
6 h36 57709:5135