Karlstad 6-timmars
3 februari 2018
Våxnäshallen Karlstad
Tävlingsledare: Johan Engberg

Tider för marathonpasseringar och sträcka för varje timme längre ned på sidan
Samtliga varvtider

Herrar

PlatsStartnr.NamnKlubbFöddVarvDistans
119Johan NorbäckTorsby löparklubb198038574 557
224Mikael JonssonVästerås LK196638173 795
311Pär EhrlingÖrebro aik197736771 103
467Gustaf SjösvärdHemlingby LK199036270 164
560Jimmy SandstenMerrell / FPOIK197535368 462
615Mattias ErikssonKöping198435268 189
75Gustaw JanssonTorsby Löparklubb198233865 626
871Thorbjörn HansenHansen LK197232062 029
955Benny FlodinSisu Forshaga195631761 444
1027Daniel GranströmVLK (Västerås Löparklubb)197731060 162
1157Bengt DolkTeam Ultrasweden LK195730659 242
1251Jakob ForsTrafikverkets Fritidsförening Västerås197430158 328
1373Tomas HörnqvistIFK Hammarö196928655 395
1449Johan EkströmLångviks Löparsällskap197327453 162
1559Göran HoffnerSMK-Runners198627352 897
1653Christer BerggrenSala197427252 697
174Bengt GöranssonFalu IK196026751 687
183John NaeslundGrillstad Raiders196726451 208
1958Lasse JutemarSOK Knallen195625950 225
2023Peter Gustavsson LidmanGrillstad Raiders196525449 349
2137Kristian WaalenSpiridonLLL194925248 859
2217Niklas FredlundTeam Ultrasweden LK196524948 332
2363Espen JohannessenTeam BTS197024747 865
2450Simon VarleyYorkshire Grit197624447 246
2546Peter DalebjörkTeam Ultrasweden LK196523044 650
2672Joel DalebjörkLIlla Edet200222443 433
2714Ulf CarlsonIFK Nora196722042 582
2866Anders HidefjällVästerås FK194021942 434
2912Owe GustavssonLK 42195+195621942 410
308Robert BrinckVästerås LK196721942 389
3035Håkan ZehlerBrudpiga RK197321942 389
3074Matthias KöhlerLonesome Runners197221942 389
3352Per OlofssonStockholm Gerillalöpare197021842 195
3321Peter LembkeTeamfakta197121842 195
3316Lennart SkoogStenungsunds OK194621842 195
3676Jimmie HellströmLångviks Löparsällskap196921742 060
376Stig SöderströmKvarnsvedens FIK194321140 965
3840Patrik JarnstamI2IF triathlon198019237 158
3944Mikael BergqvistIK Granit197618736 190
4064Arvo HarjulaI 2 IF Karlstad195517834 584
417Anders ÅgrenKolbäck197016131 153


Damer

PlatsStartnr.NamnKlubbFöddVarvDistans
154Carina ErikssonTorsby Löparklubb196432061 988
231Rebecka Karlsson RöhrI2 IF199629356 913
328Karin StridKristinehamns Multisport195828855 782
49Linda NilssonKarlstad197527954 029
575Jennie GrahnAxa197527352 918
679Annika Askengren BergLK TV8827352 869
748Hannah WallmanLångviks Löparsällskap197527252 774
862Malin JohannessenBTS199626751 870
969Paula KlavenessKristinehamns OK197026751 815
1070Nina EibringTeam Altra197226551 401
1180Sofia KayLK TV8826150 633
1210Susanne NilssonTeam Ultrasweden LK196324848 107
1365Frida BöhmVårgårda198123144 750
1456Ann-Marie DolkTeam Ultrasweden LK194722643 843
152Maria Levin WiselqvistBandhagen197622643 808
1641Camilla RosellStockholm Gerillalöpare197522343 164
1734Emma HolmbroStockholm Gerillalöpare197721842 195
1847Anki DalebjörkSolgatan 25196820539 726
1943Jeanette CarmströmFliseryd197519337 384
201Birgitta ErikssonKarlstad195119237 196
2122Ulla LembkeTeamfakta195917934 640
2277Anna SundbergLångviks Löparsällskap198816331 599
2318Annica JohanssonTeam Nordic Trail19739418 174
2325Jennifer JohanssonTeam Nordic Trail19939418 174
2545Jenny-Ann EhrlingÖrebro aik1980285 388

Marathonpassering

Herrar

PlatsNamnKlubbFöddTid
1Mikael JonssonVästerås LK196603:13:11
2Johan NorbäckTorsby löparklubb198003:20:38
3Pär EhrlingÖrebro aik197703:27:33
4Mattias ErikssonKöping198403:29:54
5Gustaw JanssonTorsby Löparklubb198203:32:59
6Gustaf SjösvärdHemlingby LK199003:33:52
7Jimmy SandstenMerrell / FPOIK197503:34:32
8Thorbjörn HansenHansen LK197203:46:52
9Benny FlodinSisu Forshaga195603:51:28
10Bengt DolkTeam Ultrasweden LK195703:59:52
11Ulf CarlsonIFK Nora196704:04:49
12Daniel GranströmVLK (Västerås Löparklubb)197704:07:03
13Jakob ForsTrafikverkets Fritidsförening Västerås197404:13:23
14Christer BerggrenSala197404:21:31
15Robert BrinckVästerås LK196704:27:18
16Per OlofssonStockholm Gerillalöpare197004:29:07
17Bengt GöranssonFalu IK196004:31:37
18Johan EkströmLångviks Löparsällskap197304:36:50
19Göran HoffnerSMK-Runners198604:37:22
20John NaeslundGrillstad Raiders196704:42:16
21Tomas HörnqvistIFK Hammarö196904:44:46
22Håkan ZehlerBrudpiga RK197304:50:48
23Niklas FredlundTeam Ultrasweden LK196504:56:49
24Kristian WaalenSpiridonLLL194905:00:00
25Lasse JutemarSOK Knallen195605:03:16
26Peter LembkeTeamfakta197105:06:42
27Peter Gustavsson LidmanGrillstad Raiders196505:07:21
28Lennart SkoogStenungsunds OK194605:13:13
29Espen JohannessenTeam BTS197005:13:33
30Simon VarleyYorkshire Grit197605:20:35
31Matthias KöhlerLonesome Runners197205:28:13
32Peter DalebjörkTeam Ultrasweden LK196505:32:00
33Joel DalebjörkLIlla Edet200205:45:27
34Anders HidefjällVästerås FK194005:56:38
35Owe GustavssonLK 42195+195605:58:12


Damer

PlatsNamnKlubbFöddTid
1Carina ErikssonTorsby Löparklubb196403:53:44
2Karin StridKristinehamns Multisport195804:20:32
3Camilla RosellStockholm Gerillalöpare197504:27:17
4Rebecka Karlsson RöhrI2 IF199604:27:18
5Linda NilssonKarlstad197504:29:09
6Jennie GrahnAxa197504:37:19
7Paula KlavenessKristinehamns OK197004:45:45
8Hannah WallmanLångviks Löparsällskap197504:47:47
9Nina EibringTeam Altra197204:48:27
10Annika Askengren BergLK TV8804:50:19
11Sofia KayLK TV8804:57:38
12Malin JohannessenBTS199604:59:27
13Emma HolmbroStockholm Gerillalöpare197705:06:05
14Susanne NilssonTeam Ultrasweden LK196305:06:16
15Frida BöhmVårgårda198105:41:58
16Maria Levin WiselqvistBandhagen197605:45:47
17Ann-Marie DolkTeam Ultrasweden LK194705:47:38


Sträcka per timme i bokstavsordning per klass

Herrar


Anders Hidefjäll Västerås FK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5536
2 h16 6247 9437:137:3336
3 h23 7927 1687:348:2238
4 h30 1846 3927:579:2338
5 h35 8025 6188:2310:4137
6 h42 4346 6328:299:0328

Anders Ågren Kolbäck
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 97511 9755:015:016
2 h23 79211 8175:035:056
3 h31 1537 3615:478:0914
4 h31 15307:4237
5 h31 15309:3840
6 h31 153011:3341

Arvo Harjula I 2 IF Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 9077 9077:357:3540
2 h14 4936 5868:179:0740
3 h19 3364 8439:1912:2341
4 h23 5984 26210:1014:0541
5 h28 6355 03710:2911:5541
6 h34 5845 94910:2510:0540

Bengt Dolk Team Ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 16812 1684:564:564
2 h23 40411 2365:085:2010
3 h33 2849 8805:246:049
4 h42 1958 9115:416:4410
5 h49 9447 7496:007:4511
6 h59 2429 2986:056:2711

Bengt Göransson Falu IK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 8449 8446:066:0624
2 h19 7239 8796:056:0421
3 h29 0229 2996:126:2721
4 h37 7398 7176:226:5317
5 h45 4887 7496:367:4514
6 h51 6876 1996:589:4117

Benny Flodin Sisu Forshaga
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 39411 3945:165:1611
2 h22 43611 0425:215:2613
3 h33 28410 8485:245:3210
4 h43 1649 8805:346:049
5 h52 4629 2985:436:279
6 h61 4448 9825:526:419

Christer Berggren Sala
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:5217
2 h20 30510 0745:555:5718
3 h30 37810 0735:565:5718
4 h39 2898 9116:076:4414
5 h46 6517 3626:268:0913
6 h52 6976 0466:509:5516

Daniel Granström VLK (Västerås Löparklubb)
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:5218
2 h20 69210 4615:485:4417
3 h30 76610 0745:515:5716
4 h40 83910 0735:535:5712
5 h50 1389 2995:596:2710
6 h60 16210 0245:595:5910

Espen Johannessen Team BTS
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4632
2 h17 5938 7186:496:5335
3 h25 5357 9427:037:3334
4 h33 2847 7497:137:4531
5 h40 4527 1687:258:2228
6 h47 8657 4137:318:0623

Gustaf Sjösvärd Hemlingby LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 20011 2005:215:2112
2 h23 40412 2045:084:559
3 h35 41512 0115:055:006
4 h47 03811 6235:065:105
5 h58 27411 2365:095:204
6 h70 16411 8905:085:034

Gustaw Jansson Torsby Löparklubb
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 78111 7815:065:068
2 h23 98512 2045:004:555
3 h35 80211 8175:025:055
4 h46 84411 0425:075:266
5 h55 9499 1055:226:357
6 h65 6269 6775:296:127

Göran Hoffner SMK-Runners
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:5922
2 h20 11110 0745:585:5719
3 h29 2169 1056:106:3520
4 h37 5468 3306:247:1218
5 h45 1017 5556:397:5716
6 h52 8977 7966:487:4215

Håkan Zehler Brudpiga RK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4634
2 h17 9809 1056:406:3531
3 h26 6978 7176:456:5328
4 h35 2218 5246:497:0224
5 h42 3897 1687:058:2221
6 h42 38908:3030

Jakob Fors Trafikverkets Fritidsförening Västerås
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 61910 6195:395:3915
2 h21 08010 4615:425:4414
3 h31 34710 2675:455:5113
4 h39 8708 5236:017:0213
5 h48 9759 1056:086:3512
6 h58 3289 3536:106:2512

Jimmie Hellström Långviks Löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 0699 0696:376:3731
2 h17 9808 9116:406:4430
3 h26 3108 3306:507:1230
4 h32 1225 8127:2810:1933
5 h36 3834 2618:1514:0535
6 h42 0605 6778:3410:3436

Jimmy Sandsten Merrell / FPOIK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 58711 5875:115:119
2 h23 40411 8175:085:058
3 h35 41512 0115:055:006
4 h46 26310 8485:115:327
5 h57 11110 8485:155:326
6 h68 46211 3515:165:175

Joel Dalebjörk LIlla Edet
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 23110 2315:525:5219
2 h18 7558 5246:247:0225
3 h25 9237 1686:578:2233
4 h31 7345 8117:3410:2035
5 h37 5465 8127:5910:1933
6 h43 4335 8878:1710:1226

Johan Ekström Långviks Löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:5920
2 h19 5309 4936:096:1922
3 h29 0229 4926:126:1923
4 h36 9657 9436:307:3320
5 h45 2958 3306:377:1215
6 h53 1627 8676:467:3814

Johan Norbäck Torsby löparklubb
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 55612 5564:474:472
2 h25 34112 7854:444:422
3 h37 93312 5924:454:462
4 h49 94412 0114:485:002
5 h62 14812 2044:504:552
6 h74 55712 4094:504:501

John Naeslund Grillstad Raiders
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:1325
2 h19 5309 8806:096:0423
3 h29 0229 4926:126:1922
4 h36 7717 7496:327:4521
5 h43 5516 7806:538:5118
6 h51 2087 6577:027:5018

Kristian Waalen SpiridonLLL
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4633
2 h17 7868 9116:456:4432
3 h26 1168 3306:547:1231
4 h34 0597 9437:037:3329
5 h42 0017 9427:097:3324
6 h48 8596 8587:228:4521

Lasse Jutemar SOK Knallen
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 6509 6506:136:1326
2 h19 3369 6866:126:1224
3 h27 8608 5246:287:0224
4 h34 2526 3927:009:2328
5 h41 6147 3627:138:0925
6 h50 2258 6117:106:5819

Lennart Skoog Stenungsunds OK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 9077 9077:357:3539
2 h16 4308 5237:187:0237
3 h24 5668 1367:207:2235
4 h32 7038 1377:207:2232
5 h40 2587 5557:277:5729
6 h42 1951 9378:3230:5933

Matthias Köhler Lonesome Runners
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 2639 2636:296:2930
2 h18 3679 1046:326:3529
3 h27 2798 9126:366:4425
4 h35 2217 9426:497:3325
5 h40 0644 8437:2912:2330
6 h42 3892 3258:3025:4830

Mattias Eriksson Köping
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 97511 9755:015:017
2 h24 17912 2044:584:554
3 h36 19012 0114:585:004
4 h47 42511 2355:045:204
5 h57 3059 8805:146:045
6 h68 18910 8845:175:316

Mikael Bergqvist IK Granit
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 58711 5875:115:1110
2 h22 62911 0425:185:2612
3 h31 7349 1055:406:3512
4 h36 1904 4566:3813:2822
5 h36 19008:1736
6 h36 19009:5739

Mikael Jonsson Västerås LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 94312 9434:384:381
2 h26 31013 3674:344:291
3 h39 09512 7854:364:421
4 h51 68712 5924:394:461
5 h62 34210 6554:495:381
6 h73 79511 4534:535:142

Niklas Fredlund Team Ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 6818 6816:556:5535
2 h17 7869 1056:456:3533
3 h26 1168 3306:547:1232
4 h34 4468 3306:587:1226
5 h42 3897 9437:057:3322
6 h48 3325 9437:2710:0622

Owe Gustavsson LK 42195+
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 1008 1007:247:2438
2 h15 6557 5557:407:5739
3 h23 0177 3627:498:0939
4 h29 2166 1998:139:4139
5 h35 4156 1998:289:4138
6 h42 4106 9958:298:3529

Patrik Jarnstam I2IF triathlon
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 97511 9755:015:015
2 h23 79211 8175:035:057
3 h32 8969 1045:286:3511
4 h37 1584 2626:2814:0519
5 h37 15808:0434
6 h37 15809:4138

Per Olofsson Stockholm Gerillalöpare
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 42510 4255:455:4516
2 h20 88610 4615:455:4415
3 h30 3789 4925:566:1917
4 h38 7088 3306:127:1215
5 h42 1953 4877:0717:1223
6 h42 19508:3233

Peter Dalebjörk Team Ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:5921
2 h17 5937 5566:497:5634
3 h24 3736 7807:238:5136
4 h31 9287 5557:317:5734
5 h38 7086 7807:458:5132
6 h44 6505 9428:0410:0625

Peter Gustavsson Lidman Grillstad Raiders
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2127
2 h18 7559 2996:246:2725
3 h26 6977 9426:457:3329
4 h33 8657 1687:058:2230
5 h41 0337 1687:198:2227
6 h49 3498 3167:187:1320

Peter Lembke Teamfakta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2128
2 h18 7559 2996:246:2727
3 h27 2798 5246:367:0226
4 h34 4467 1676:588:2227
5 h41 2266 7807:178:5126
6 h42 1959698:3261:5533

Pär Ehrling Örebro aik
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h12 16812 1684:564:563
2 h24 37312 2054:554:553
3 h36 57712 2044:554:553
4 h48 39411 8174:585:053
5 h59 82411 4305:015:153
6 h71 10311 2795:045:193

Robert Brinck Västerås LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:5923
2 h20 11110 0745:585:5719
3 h29 6039 4926:056:1919
4 h38 3218 7186:166:5316
5 h42 3894 0687:0514:4520
6 h42 38908:3030

Simon Varley Yorkshire Grit
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 4888 4887:047:0437
2 h16 2377 7497:237:4538
3 h24 3738 1367:237:2237
4 h31 5407 1677:378:2236
5 h39 2897 7497:387:4531
6 h47 2467 9577:377:3224

Stig Söderström Kvarnsvedens FIK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h6 9386 9388:398:3941
2 h13 9126 9748:388:3641
3 h20 8866 9748:378:3640
4 h27 6666 7808:408:5140
5 h34 2526 5868:469:0739
6 h40 9656 7138:478:5637

Thorbjörn Hansen Hansen LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 20011 2005:215:2113
2 h22 82311 6235:155:1011
3 h33 86511 0425:195:268
4 h44 32610 4615:255:448
5 h53 2378 9115:386:448
6 h62 0298 7925:486:498

Tomas Hörnqvist IFK Hammarö
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 2639 2636:296:2929
2 h18 5619 2986:286:2728
3 h26 8918 3306:427:1227
4 h35 9969 1056:406:3523
5 h44 5208 5246:447:0217
6 h55 39510 8756:305:3113

Ulf Carlson IFK Nora
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 81210 8125:335:3314
2 h20 88610 0745:455:5716
3 h31 15310 2675:475:5115
4 h41 22610 0735:495:5711
5 h42 5821 3567:0344:1519
6 h42 58208:2727


Damer


Anki Dalebjörk Solgatan 25
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 5197 5197:597:5920
2 h15 0747 5557:587:5719
3 h21 8546 7808:148:5119
4 h28 0536 1998:339:4120
5 h33 8655 8128:5210:1919
6 h39 7265 8619:0410:1418

Anna Sundberg Långviks Löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 0699 0696:376:3713
2 h17 9808 9116:406:4413
3 h26 1168 1366:547:2213
4 h31 5405 4247:3711:0416
5 h31 54009:3120
6 h31 5995911:241016:5722

Annica Johansson Team Nordic Trail
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h4 2264 22614:1214:1224
2 h8 1003 87414:4915:2923
3 h11 3943 29415:4818:1323
4 h14 2992 90516:4720:3923
5 h17 5933 29417:0318:1323
6 h18 17458119:49103:1623

Annika Askengren Berg LK TV88
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 0699 0696:376:3714
2 h17 3998 3306:547:1216
3 h25 3417 9427:067:3315
4 h34 4469 1056:586:3511
5 h43 5519 1056:536:358
6 h52 8699 3186:496:266

Ann-Marie Dolk Team Ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 4888 4887:047:0417
2 h15 8497 3617:348:0918
3 h22 0486 1998:109:4118
4 h28 8286 7808:208:5118
5 h36 3837 5558:157:5717
6 h43 8437 4608:138:0314

Birgitta Eriksson Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 3257 3258:118:1122
2 h14 4937 1688:178:2222
3 h20 8866 3938:379:2321
4 h26 6975 8118:5910:2021
5 h31 5404 8439:3112:2321
6 h37 1965 6569:4110:3620

Camilla Rosell Stockholm Gerillalöpare
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h11 20011 2005:215:211
2 h21 46710 2675:355:512
3 h30 5729 1055:536:352
4 h38 1277 5556:187:573
5 h43 1645 0376:5711:5510
6 h43 16408:2016

Carina Eriksson Torsby Löparklubb
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 81210 8125:335:332
2 h21 85411 0425:295:261
3 h32 50910 6555:325:381
4 h43 16410 6555:345:381
5 h52 0758 9115:466:441
6 h61 9889 9135:486:031

Emma Holmbro Stockholm Gerillalöpare
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4616
2 h18 1749 2996:366:2712
3 h27 0858 9116:396:449
4 h34 0596 9747:038:3612
5 h41 2267 1677:178:2214
6 h42 1959698:3261:5517

Frida Böhm Vårgårda
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 2948 2947:147:1418
2 h16 6248 3307:137:1217
3 h23 7927 1687:348:2217
4 h30 3786 5867:549:0717
5 h37 1586 7808:048:5116
6 h44 7507 5928:037:5413

Hannah Wallman Långviks Löparsällskap
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:217
2 h17 9808 5246:407:0214
3 h26 5048 5246:477:0212
4 h35 2218 7176:496:5310
5 h43 7458 5246:517:026
6 h52 7749 0296:496:397

Jeanette Carmström Fliseryd
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 7137 7137:477:4719
2 h14 4936 7808:178:5121
3 h20 6926 1998:429:4122
4 h26 1165 4249:1111:0422
5 h31 3475 2319:3411:2822
6 h37 3846 0379:389:5619

Jennie Grahn Axa
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:2110
2 h18 7559 2996:246:277
3 h27 6668 9116:306:447
4 h36 9659 2996:306:277
5 h44 9077 9426:417:335
6 h52 9188 0116:487:295

Jennifer Johansson Team Nordic Trail
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h4 2264 22614:1214:1225
2 h8 1003 87414:4915:2924
3 h11 3943 29415:4818:1324
4 h14 2992 90516:4720:3923
5 h17 5933 29417:0318:1324
6 h18 17458119:49103:1623

Jenny-Ann Ehrling Örebro aik
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h5 3885 38811:0811:0823
2 h5 388022:1625
3 h5 388033:2425
4 h5 388044:3325
5 h5 388055:4125
6 h5 388066:4925

Karin Strid Kristinehamns Multisport
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:593
2 h20 11110 0745:585:573
3 h29 9919 8806:006:043
4 h39 2899 2986:076:272
5 h47 4258 1366:207:222
6 h55 7828 3576:277:113

Linda Nilsson Karlstad
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:593
2 h19 9179 8806:026:044
3 h29 0229 1056:126:356
4 h37 7398 7176:226:535
5 h46 0698 3306:317:124
6 h54 0297 9606:407:324

Malin Johannessen BTS
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h8 8758 8756:466:4615
2 h17 5938 7186:496:5315
3 h25 5357 9427:037:3314
4 h33 2847 7497:137:4514
5 h42 1958 9117:076:4412
6 h51 8709 6756:566:128

Maria Levin Wiselqvist Bandhagen
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:218
2 h18 1748 7186:366:5311
3 h25 3417 1677:068:2216
4 h31 7346 3937:349:2315
5 h37 5465 8127:5910:1915
6 h43 8086 2628:139:3515

Nina Eibring Team Altra
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 2639 2636:296:2911
2 h18 1748 9116:366:4410
3 h26 8918 7176:426:5310
4 h35 6098 7186:446:538
5 h43 7458 1366:517:227
6 h51 4017 6567:007:5010

Paula Klaveness Kristinehamns OK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 8449 8446:066:066
2 h19 7239 8796:056:046
3 h29 2169 4936:106:195
4 h36 9657 7496:307:456
5 h43 5516 5866:539:079
6 h51 8158 2646:577:169

Rebecka Karlsson Röhr I2 IF
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h10 03710 0375:595:595
2 h19 7239 6866:056:125
3 h29 2169 4936:106:194
4 h37 9338 7176:206:534
5 h47 0389 1056:236:353
6 h56 9139 8756:206:052

Sofia Kay LK TV88
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 2639 2636:296:2912
2 h18 5619 2986:286:279
3 h27 4728 9116:336:448
4 h35 2217 7496:497:459
5 h42 1956 9747:078:3611
6 h50 6338 4387:077:0711

Susanne Nilsson Team Ultrasweden LK
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h9 4569 4566:216:219
2 h18 5619 1056:286:358
3 h26 6978 1366:457:2211
4 h33 4786 7817:108:5113
5 h41 2267 7487:177:4513
6 h48 1076 8817:298:4312

Ulla Lembke Teamfakta
TidTotaldistansSenaste timmenTotalt min/kmSenaste min/kmPlats
1 h7 3257 3258:118:1121
2 h14 8807 5558:047:5720
3 h21 4676 5878:239:0720
4 h28 2476 7808:308:5119
5 h34 0595 8128:4810:1918
6 h34 64058110:24103:1621