Preliminär startlista
Götas Ungdomsspel 2015-08-15
Uppdaterad: 2015-08-14 15:24
 
M 100m
15 Daniel Persson98Bromma IF11,5411,54
53 Magnus Thorstensson77IF Göta Karlstad
55 David Östling90IF Göta Karlstad11.0811.35
87 Simon Throgen97Karlskoga FIF
119 Sebastian Knutsson95Mariestads AIF
167 Alexander Karlsson88IL Gular
174 Mattias Heinemann99IF Göta Karlstad

M 200m
174 Mattias Heinemann99IF Göta Karlstad

M 400m
17 Emil Thedeen 98Bromma IF52,2752.27
26 Henrik Nordlander98IF Göta Karlstad
53 Magnus Thorstensson77IF Göta Karlstad
78 Jonathan Bergdahl99Huddinge AIS54,27
82 Samuel Nilsson Hagland98Huddinge AIS54,30
85 Iyuel Ayele99Huddinge AIS52,08
87 Simon Throgen97Karlskoga FIF

M 800m
53 Magnus Thorstensson77IF Göta Karlstad
82 Samuel Nilsson Hagland98Huddinge AIS2.02,69
83 Marcus Häggh98Huddinge AIS2.08,02
85 Iyuel Ayele99Huddinge AIS1.57,06

M Häck 110m
87 Simon Throgen97Karlskoga FIF

M Höjd
71 Markus Asplund98IF Göta Karlstad
87 Simon Throgen97Karlskoga FIF
143 Mattias Green98Säffle FIK
154 Simon Andersson97SOK Träff

M Stav
Oliver Thim97KFUM Arvika
26 Henrik Nordlander98IF Göta Karlstad
163 Tom Johansson99KFUM Örebro

M Längd
16 Axel Abrahamsson 98Bromma IF5.725.65

M Tresteg
16 Axel Abrahamsson 98Bromma IF12.0811.72
119 Sebastian Knutsson95Mariestads AIF

M Kula
18 Andreas Gustafsson94Dals Södra FFI

M Diskus

M Slägga
27 Tommy Larsson90IF Göta Karlstad

M Spjut
53 Magnus Thorstensson77IF Göta Karlstad
153 Philip Andersson95SOK Träff
160 Theodor Thor93KFUM Örebro69.1465.21

P19 Kula

P19 Diskus

P19 Slägga

P19 Spjut

P17 Häck 110m
16 Axel Abrahamsson 98Bromma IF16.2116.21

P17 Kula

P17 Diskus

P17 Slägga
150 Andreas Green00Säffle FIK

P17 Spjut

P15 80m
40 Gabriel Gunnarsson01IF Göta Karlstad
49 Kasper Sundin01IF Göta Karlstad
51 Melker Gustavsson00IF Göta Karlstad10.08
54 David Nilsson00IF Göta Karlstad
88 Adam Elhendy Gunnarsson00Karlskoga FIF
115 Leo Johansson01IFK Kristinehamn
121 Jonathan Elfvenfjärd00Mariestads AIF

P15 800m
54 David Nilsson00IF Göta Karlstad
79 Markus Asplund00Huddinge AIS2.14,15
86 Daniel Tegbrant00Huddinge AIS2.13,97

P15 Häck 80m
30 Daniel Grenegård00IF Göta Karlstad
51 Melker Gustavsson00IF Göta Karlstad11.29
115 Leo Johansson01IFK Kristinehamn

P15 Höjd
50 Rasmus Tidestad00IF Göta Karlstad
186 Philipp Landgrebe01TSV Neustadt

P15 Stav

P15 Längd
30 Daniel Grenegård00IF Göta Karlstad
40 Gabriel Gunnarsson01IF Göta Karlstad
49 Kasper Sundin01IF Göta Karlstad
51 Melker Gustavsson00IF Göta Karlstad
88 Adam Elhendy Gunnarsson00Karlskoga FIF

P15 Kula
88 Adam Elhendy Gunnarsson00Karlskoga FIF
150 Andreas Green00Säffle FIK

P15 Spjut
121 Jonathan Elfvenfjärd00Mariestads AIF

P13 60m
140 Elias Landberg02IFK Sunne FK

P13 800m

P13 Häck 60m

P13 Höjd
90 Evald Håkansson02Karlskoga FIF

P13 Längd
90 Evald Håkansson02Karlskoga FIF
140 Elias Landberg02IFK Sunne FK
175 Alfred Aakre02IF Göta Karlstad

P13 Kula
90 Evald Håkansson02Karlskoga FIF

P13 Spjut
90 Evald Håkansson02Karlskoga FIF

P12 60m
12 Sander Bergqvist03SK Bore
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad
39 Frits Moström03IF Göta Karlstad
125 Agustin Hillmersson03IK Orient

P12 600m
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad

P12 Häck 60m
12 Sander Bergqvist03SK Bore
32 Jakob Friberg03IF Göta Karlstad
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad
125 Agustin Hillmersson03IK Orient

P12 Höjd
32 Jakob Friberg03IF Göta Karlstad
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad
39 Frits Moström03IF Göta Karlstad
125 Agustin Hillmersson03IK Orient

P12 Längd
32 Jakob Friberg03IF Göta Karlstad
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad
39 Frits Moström03IF Göta Karlstad
125 Agustin Hillmersson03IK Orient
141 Gabriel Ant Styffe03IFK Sunne FK

P12 Kula
12 Sander Bergqvist03SK Bore
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad
125 Agustin Hillmersson03IK Orient

P12 Spjut
12 Sander Bergqvist03SK Bore
32 Jakob Friberg03IF Göta Karlstad
37 Oliver Ellström03IF Göta Karlstad
125 Agustin Hillmersson03IK Orient

P11 60m
48 Arvid Bertilsson04IF Göta Karlstad
64 Love Lindström04IF Göta Karlstad
104 Kasper Walan04Kils AIK
118 Jonathan Appel04Linköpings GIF
139 Adam Larsson04IFK Sunne FK

P11 400m
41 Filip Sundin04IF Göta Karlstad
64 Love Lindström04IF Göta Karlstad
104 Kasper Walan04Kils AIK
118 Jonathan Appel04Linköpings GIF

P11 Höjd
41 Filip Sundin04IF Göta Karlstad

P11 Längd
41 Filip Sundin04IF Göta Karlstad
64 Love Lindström04IF Göta Karlstad
104 Kasper Walan04Kils AIK
118 Jonathan Appel04Linköpings GIF
139 Adam Larsson04IFK Sunne FK

P11 Kula
41 Filip Sundin04IF Göta Karlstad
48 Arvid Bertilsson04IF Göta Karlstad
104 Kasper Walan04Kils AIK
118 Jonathan Appel04Linköpings GIF

P11 Spjut
41 Filip Sundin04IF Göta Karlstad
64 Love Lindström04IF Göta Karlstad
104 Kasper Walan04Kils AIK
118 Jonathan Appel04Linköpings GIF

P10 60m
Albin Alfredsson05KFUM Arvika9,53
10 Jonathan Aspetorp05KFUM Arvika
65 Nii Adjetey Mensah05IF Göta Karlstad
76 Viggo Forslund05IF Göta Karlstad
126 Samuel Oderbrant05Strömstads IF
179 Linus Ryen Blåder05Kroppa IF
180 Tim Wigh-Dahlgren05Filipstads IF

P10 400m
65 Nii Adjetey Mensah05IF Göta Karlstad
76 Viggo Forslund05IF Göta Karlstad
180 Tim Wigh-Dahlgren05Filipstads IF

P10 Höjd
10 Jonathan Aspetorp05KFUM Arvika
65 Nii Adjetey Mensah05IF Göta Karlstad
179 Linus Ryen Blåder05Kroppa IF
180 Tim Wigh-Dahlgren05Filipstads IF
183 Melker Lidholt05IF Göta Karlstad

P10 Längd
Albin Alfredsson05KFUM Arvika
10 Jonathan Aspetorp05KFUM Arvika
65 Nii Adjetey Mensah05IF Göta Karlstad
76 Viggo Forslund05IF Göta Karlstad
126 Samuel Oderbrant05Strömstads IF
179 Linus Ryen Blåder05Kroppa IF
180 Tim Wigh-Dahlgren05Filipstads IF

P10 Kula
Albin Alfredsson05KFUM Arvika
179 Linus Ryen Blåder05Kroppa IF

K 100m
23 Victoria Sandsjoe98IF Göta Karlstad
28 Linn Bäcklin99IF Göta Karlstad
58 Sofie Wadelius82IF Göta Karlstad
60 Alice Eriksson99IF Göta Karlstad
69 Erika Bergkvist85IF Göta Karlstad14.2314.29
73 Hanna Heinemann97IF Göta Karlstad
103 Zandra Karlsson83Kils AIK
108 Maja Sörebro97IFK Kristinehamn
109 Erica Edström97IFK Kristinehamn
124 Louise Liljeblad97Mölndals AIK12.4012.40
129 Emilia Kjellberg96IFK Sunne FK
161 Anna Westher97KFUM Örebro
162 Johanna Elfving96KFUM Örebro12,9212,92

K 200m

K 400m
103 Zandra Karlsson83Kils AIK
106 Lisa Piscator97IFK Kristinehamn

K 800m
80 Erica Sandberg98Huddinge AIS2.43,00
81 Hanna Bergström97Huddinge AIS2.24,50
84 Ewelina Fabiszewska98Huddinge AIS2.28.00
168 Rebecca Hammond91IK Tjalve2:11.322:11.32

K Häck 100m
89 Linnéa Hård96Karlskoga FIF15.41
106 Lisa Piscator97IFK Kristinehamn14,98
108 Maja Sörebro97IFK Kristinehamn
182 Emilia Karlsson97Nyköpings BIS

K Höjd
14 Anna Karlsson97SK Bore
29 Moa Hansson98IF Göta Karlstad
103 Zandra Karlsson83Kils AIK
129 Emilia Kjellberg96IFK Sunne FK
134 Erika Blomqvist99IFK Sunne FK

K Stav
24 Minna Svärd98IF Göta Karlstad
106 Lisa Piscator97IFK Kristinehamn
109 Erica Edström97IFK Kristinehamn

K Längd
60 Alice Eriksson99IF Göta Karlstad
129 Emilia Kjellberg96IFK Sunne FK
134 Erika Blomqvist99IFK Sunne FK

K Tresteg
22 Frida Johansson95IF Göta Karlstad
129 Emilia Kjellberg96IFK Sunne FK
165 Denise Sandell94KFUM Örebro
166 Sara Angelmyr94KFUM Örebro
184 Johanna Pettersson94KFUM Örebro

K Kula

K Diskus
57 Maria Wennlund93IF Göta Karlstad
156 Elinor Forssander88Ullevi FK

K Slägga
21 Josefin Berg85IF Göta Karlstad
56 Anna-Clara Rydberg94IF Göta Karlstad
169 Mari Strange Øya90IK Tjalve

K Spjut

F19 Kula

F19 Diskus
107 Sabine Steen97IFK Kristinehamn

F19 Slägga
107 Sabine Steen97IFK Kristinehamn
123 Linn Forssell97Motala AIF

F19 Spjut
14 Anna Karlsson97SK Bore
124 Louise Liljeblad97Mölndals AIK39.33
155 Olivia Hultman96SOK Träff

F17 Häck 100m
24 Minna Svärd98IF Göta Karlstad14.48
29 Moa Hansson98IF Göta Karlstad
117 Frida Wistfors99Linköpings GIF

F17 Kula
11 Ida Stenbäck99SK Bore
29 Moa Hansson98IF Göta Karlstad
164 Eunice Nilsson98KFUM Örebro

F17 Diskus
11 Ida Stenbäck99SK Bore
25 Amanda Fridberg02IF Göta Karlstad

F17 Slägga
11 Ida Stenbäck99SK Bore
114 Lina Jernberg99IFK Kristinehamn

F17 Spjut
13 Carolin Näslund98SK Bore
29 Moa Hansson98IF Göta Karlstad
164 Eunice Nilsson98KFUM Örebro

F15 80m
Clara Hedling01KFUM Arvika
43 Ebba Gustavsson00IF Göta Karlstad10.52
52 Lovisa Ellström00IF Göta Karlstad
59 Olivia Österling Strömstedt01IF Göta Karlstad
61 Caroline Djupfält01IF Göta Karlstad
120 Liv Van Der Vort01Mariestads AIF
130 Fanny Jansson01IFK Sunne FK
171 Kajsa Johansson01Falköpings FIK

F15 800m
52 Lovisa Ellström00IF Göta Karlstad
70 Nellie Sundenhammar00IF Göta Karlstad2.352.35
176 Alma Skoog01Karlskoga FIF
185 Malin Lundmark01IF Göta Karlstad

F15 Häck 80m
36 Elin Blomkvist00IF Göta Karlstad
52 Lovisa Ellström00IF Göta Karlstad
66 Kira Rotevatn01IF Göta Karlstad
130 Fanny Jansson01IFK Sunne FK
171 Kajsa Johansson01Falköpings FIK

F15 Höjd
Amanda Nilsson01KFUM Arvika
59 Olivia Österling Strömstedt01IF Göta Karlstad
132 Elin Nermark01IFK Sunne FK

F15 Stav

F15 Längd
Clara Hedling01KFUM Arvika
43 Ebba Gustavsson00IF Göta Karlstad
61 Caroline Djupfält01IF Göta Karlstad
66 Kira Rotevatn01IF Göta Karlstad
120 Liv Van Der Vort01Mariestads AIF
130 Fanny Jansson01IFK Sunne FK
132 Elin Nermark01IFK Sunne FK
171 Kajsa Johansson01Falköpings FIK

F15 Kula
36 Elin Blomkvist00IF Göta Karlstad

F15 Spjut
36 Elin Blomkvist00IF Göta Karlstad
176 Alma Skoog01Karlskoga FIF

F13 60m
Emilia Alfredsson02KFUM Arvika
19 Cecilia Eriksson02Eds SK
25 Amanda Fridberg02IF Göta Karlstad
44 Moa Bjällfalk02IF Göta Karlstad
67 Emmy Nyström-Jansson02IF Göta Karlstad
93 Minna Qvarnström02Kils AIK
100 Emmy Lindström02Kils AIK
110 Filippa Dedorsson02IFK Kristinehamn
111 Agnes Brunnsgård02IFK Kristinehamn
135 Emmy Kyrk02IFK Sunne FK
142 Petra Bäckström02Säffle FIK

F13 800m
72 Lova Perman03IF Göta Karlstad
151 Amanda Olsson03Säffle FIK
177 Hilma Hauri02SK Bore

F13 Häck 60m
92 Tilde Inelind02Kils AIK

F13 Höjd
Emilia Alfredsson02KFUM Arvika
19 Cecilia Eriksson02Eds SK
25 Amanda Fridberg02IF Göta Karlstad
67 Emmy Nyström-Jansson02IF Göta Karlstad
110 Filippa Dedorsson02IFK Kristinehamn
111 Agnes Brunnsgård02IFK Kristinehamn
122 Sanna Ljungberg02IFK Mora
131 Tilda Bergström02IFK Sunne FK

F13 Längd
Emilia Alfredsson02KFUM Arvika
25 Amanda Fridberg02IF Göta Karlstad
44 Moa Bjällfalk02IF Göta Karlstad
67 Emmy Nyström-Jansson02IF Göta Karlstad
92 Tilde Inelind02Kils AIK
110 Filippa Dedorsson02IFK Kristinehamn
111 Agnes Brunnsgård02IFK Kristinehamn
122 Sanna Ljungberg02IFK Mora
135 Emmy Kyrk02IFK Sunne FK

F13 Kula
25 Amanda Fridberg02IF Göta Karlstad
100 Emmy Lindström02Kils AIK
110 Filippa Dedorsson02IFK Kristinehamn
122 Sanna Ljungberg02IFK Mora
142 Petra Bäckström02Säffle FIK
148 Mathilda Kyrk02Säffle FIK

F13 Spjut
25 Amanda Fridberg02IF Göta Karlstad
110 Filippa Dedorsson02IFK Kristinehamn
111 Agnes Brunnsgård02IFK Kristinehamn
122 Sanna Ljungberg02IFK Mora
131 Tilda Bergström02IFK Sunne FK
142 Petra Bäckström02Säffle FIK
148 Mathilda Kyrk02Säffle FIK

F12 60m
Tuva Wikman03KFUM Arvika
Julia Persson03KFUM Arvika
Johanna Larsson Möller03KFUM Arvika
31 Maria Grenegård03IF Göta Karlstad
34 Naa Adjeley Mensah03IF Göta Karlstad
35 Elina Andersson03IF Göta Karlstad
38 Anna-Clara Bengtsson03IF Göta Karlstad
42 Ellen Ade03IF Göta Karlstad
46 Elin Petersen03IF Göta Karlstad
47 Camilla Sjöberg03IF Göta Karlstad
72 Lova Perman03IF Göta Karlstad
98 Cornelia Kennerstad03Kils AIK
105 Emma Lantz03Kils AIK
127 Sofia Lofstad03Strömstads IF
136 Linn Oskarsson03IFK Sunne FK
138 Andrea Larsson03IFK Sunne FK
144 Ebba Wulcan03Säffle FIK
145 Wilma Karlsson03Säffle FIK
159 Ella Andersson Jäger03IK Vikings Friidrott

F12 600m
Tuva Wikman03KFUM Arvika
34 Naa Adjeley Mensah03IF Göta Karlstad
42 Ellen Ade03IF Göta Karlstad
47 Camilla Sjöberg03IF Göta Karlstad
75 Rebecca Take03IF Göta Karlstad
105 Emma Lantz03Kils AIK
145 Wilma Karlsson03Säffle FIK

F12 Häck 60m
20 Linnea Svanhall04FIK Färjestaden
34 Naa Adjeley Mensah03IF Göta Karlstad
38 Anna-Clara Bengtsson03IF Göta Karlstad
46 Elin Petersen03IF Göta Karlstad
47 Camilla Sjöberg03IF Göta Karlstad
98 Cornelia Kennerstad03Kils AIK
145 Wilma Karlsson03Säffle FIK

F12 Höjd
Tuva Wikman03KFUM Arvika
35 Elina Andersson03IF Göta Karlstad
38 Anna-Clara Bengtsson03IF Göta Karlstad
46 Elin Petersen03IF Göta Karlstad
47 Camilla Sjöberg03IF Göta Karlstad
112 Josefine Alstad03IFK Kristinehamn
144 Ebba Wulcan03Säffle FIK
145 Wilma Karlsson03Säffle FIK

F12 Längd
Tuva Wikman03KFUM Arvika
Julia Persson03KFUM Arvika
Johanna Larsson Möller03KFUM Arvika
35 Elina Andersson03IF Göta Karlstad
38 Anna-Clara Bengtsson03IF Göta Karlstad
46 Elin Petersen03IF Göta Karlstad
47 Camilla Sjöberg03IF Göta Karlstad
98 Cornelia Kennerstad03Kils AIK
105 Emma Lantz03Kils AIK
112 Josefine Alstad03IFK Kristinehamn
127 Sofia Lofstad03Strömstads IF
128 Emilia Qvicklund03Strömstads IF
136 Linn Oskarsson03IFK Sunne FK
138 Andrea Larsson03IFK Sunne FK
144 Ebba Wulcan03Säffle FIK

F12 Kula
Julia Persson03KFUM Arvika
Johanna Larsson Möller03KFUM Arvika
31 Maria Grenegård03IF Göta Karlstad
97 Sandra Larsson03Kils AIK
98 Cornelia Kennerstad03Kils AIK
101 Elvira Högman04Kils AIK
105 Emma Lantz03Kils AIK
112 Josefine Alstad03IFK Kristinehamn
127 Sofia Lofstad03Strömstads IF
128 Emilia Qvicklund03Strömstads IF
138 Andrea Larsson03IFK Sunne FK
159 Ella Andersson Jäger03IK Vikings Friidrott

F12 Spjut
Julia Persson03KFUM Arvika
Johanna Larsson Möller03KFUM Arvika
31 Maria Grenegård03IF Göta Karlstad
38 Anna-Clara Bengtsson03IF Göta Karlstad
47 Camilla Sjöberg03IF Göta Karlstad
97 Sandra Larsson03Kils AIK
98 Cornelia Kennerstad03Kils AIK
112 Josefine Alstad03IFK Kristinehamn
136 Linn Oskarsson03IFK Sunne FK
138 Andrea Larsson03IFK Sunne FK
144 Ebba Wulcan03Säffle FIK
145 Wilma Karlsson03Säffle FIK
151 Amanda Olsson03Säffle FIK
159 Ella Andersson Jäger03IK Vikings Friidrott

F11 60m
20 Linnea Svanhall04FIK Färjestaden
62 Ida Strömberg04IF Göta Karlstad
74 Klara Lindholm04IF Göta Karlstad
91 Maja Larsson04Kils AIK
96 Alexandra Norgberg-Eriksson04Kils AIK
101 Elvira Högman04Kils AIK
102 Linnea Carlsson04Kils AIK
116 Siri Johansson04IFK Kristinehamn
133 Linnea Nermark04IFK Sunne FK
137 Tilde Olsson04IFK Sunne FK
146 Emma Wall04Säffle FIK
170 Elvira Tanderud04Trollhättan FIK9,13

F11 400m
62 Ida Strömberg04IF Göta Karlstad
74 Klara Lindholm04IF Göta Karlstad
91 Maja Larsson04Kils AIK
96 Alexandra Norgberg-Eriksson04Kils AIK
102 Linnea Carlsson04Kils AIK
137 Tilde Olsson04IFK Sunne FK

F11 Höjd
20 Linnea Svanhall04FIK Färjestaden
91 Maja Larsson04Kils AIK
95 Sophie Säwe04Kils AIK
96 Alexandra Norgberg-Eriksson04Kils AIK
101 Elvira Högman04Kils AIK
102 Linnea Carlsson04Kils AIK
133 Linnea Nermark04IFK Sunne FK
137 Tilde Olsson04IFK Sunne FK
146 Emma Wall04Säffle FIK
181 Lovisa Ehne04IK Vikings Friidrott

F11 Längd
91 Maja Larsson04Kils AIK
96 Alexandra Norgberg-Eriksson04Kils AIK
102 Linnea Carlsson04Kils AIK
133 Linnea Nermark04IFK Sunne FK
137 Tilde Olsson04IFK Sunne FK
170 Elvira Tanderud04Trollhättan FIK
181 Lovisa Ehne04IK Vikings Friidrott

F11 Kula
Alva Hedling04KFUM Arvika
91 Maja Larsson04Kils AIK
95 Sophie Säwe04Kils AIK
96 Alexandra Norgberg-Eriksson04Kils AIK
101 Elvira Högman04Kils AIK
102 Linnea Carlsson04Kils AIK
146 Emma Wall04Säffle FIK
181 Lovisa Ehne04IK Vikings Friidrott

F11 Spjut
Alva Hedling04KFUM Arvika
20 Linnea Svanhall04FIK Färjestaden
95 Sophie Säwe04Kils AIK
96 Alexandra Norgberg-Eriksson04Kils AIK
101 Elvira Högman04Kils AIK
102 Linnea Carlsson04Kils AIK
133 Linnea Nermark04IFK Sunne FK
137 Tilde Olsson04IFK Sunne FK

F10 60m
63 Lova Wilde05IF Göta Karlstad
68 Alice Bjällfalk05IF Göta Karlstad
77 Lathifa Afrah05IF Göta Karlstad
94 Sara Larsson05Kils AIK
99 Emma Larsson05Kils AIK
113 Tilde Andersson06IFK Kristinehamn9,66
152 Signe Westerlind05Säffle FIK
157 Maja Forssten05Upsala IF9,569,56
158 Irma Andersson Jäger05IK Vikings Friidrott
172 Edvina Norberg05Ransäters AIS
173 Linnea Karlsson05Ransäters AIS
178 Ängla Herhold05IFK Kristinehamn

F10 400m
33 Agnes Friberg05IF Göta Karlstad
77 Lathifa Afrah05IF Göta Karlstad
99 Emma Larsson05Kils AIK
113 Tilde Andersson06IFK Kristinehamn
147 Emelie Olsson05Säffle FIK
157 Maja Forssten05Upsala IF
158 Irma Andersson Jäger05IK Vikings Friidrott
172 Edvina Norberg05Ransäters AIS
178 Ängla Herhold05IFK Kristinehamn

F10 Höjd
63 Lova Wilde05IF Göta Karlstad
94 Sara Larsson05Kils AIK
99 Emma Larsson05Kils AIK
113 Tilde Andersson06IFK Kristinehamn
147 Emelie Olsson05Säffle FIK
152 Signe Westerlind05Säffle FIK
157 Maja Forssten05Upsala IF
178 Ängla Herhold05IFK Kristinehamn

F10 Längd
33 Agnes Friberg05IF Göta Karlstad
63 Lova Wilde05IF Göta Karlstad
68 Alice Bjällfalk05IF Göta Karlstad
77 Lathifa Afrah05IF Göta Karlstad
94 Sara Larsson05Kils AIK
99 Emma Larsson05Kils AIK
113 Tilde Andersson06IFK Kristinehamn
147 Emelie Olsson05Säffle FIK
152 Signe Westerlind05Säffle FIK
157 Maja Forssten05Upsala IF3,853,85
158 Irma Andersson Jäger05IK Vikings Friidrott
172 Edvina Norberg05Ransäters AIS
173 Linnea Karlsson05Ransäters AIS
178 Ängla Herhold05IFK Kristinehamn

F10 Kula
33 Agnes Friberg05IF Göta Karlstad
94 Sara Larsson05Kils AIK
99 Emma Larsson05Kils AIK
147 Emelie Olsson05Säffle FIK
149 Maja Kyrk05Säffle FIK
152 Signe Westerlind05Säffle FIK
157 Maja Forssten05Upsala IF5,865,86
172 Edvina Norberg05Ransäters AIS
173 Linnea Karlsson05Ransäters AIS


© Track & Field, Christer Falk 2010