Fira Våxnäshallen tillsammans med oss!

Den 26 november bjuder vi in er till höstens medlemsdag och firar att Våxnäshallen fyller 30 år!

Dagen kommer att vara fylld av massa roliga aktiviteter. Mellan kl. 13.00-15.00 kommer vi att bjuda er på ett speciellt program. Vad vi kan säga är att ni kommer få möjlighet att träffa de personer som förmodligen spenderat mest tid i Våxnäshallen…
Ni kommer under denna tid även ha möjlighet att köpa kläder ur vår klubbkollektion, hämta ut er medlemströja och få mer information om vår verksamhet! Vi kan också avslöja att det kommer bjudas på ett lite ”högtidligt bakverk”. 

På förmiddagen kommer vi att hålla en utbildning för de som är ledare för aktiva 14 år eller äldre. Utbildningen hålls mellan 10.00-14.00 av Anders Möller, anmälan görs till hannah.johansson@ifgota.se. Dagen avslutas med vår populära barnaktivitet Söndagskul mellan kl. 15.30-17.00.

Hjälp oss att sprida denna dag bland våra medlemmar.

Hoppas vi ses där!